MoniVeroni™

MoniVeroni™

O nás

MoniVeroni je mladá začínajúca značka, ktorej cieľom je ponúknuť zákazníkom originálne a kvalitné produkty. Momentálne sa zameriava na dekoratívne svietniky z kvalitného čínskeho porcelánu s vyobrazením rôznych pamiatok a kútov Slovenska.

Sme najlepšie kamarátky – „sestry“, ktoré sa našli až na vysokej škole a odvtedy sa nevedia rozlúčiť. Máme skúsenosti z oblasti cestovného ruchu, cestujeme, spoznávame a učíme sa. Aj keď na trhu suvenírov a darčekových predmetov sa nachádza nespočetné množstvo položiek, veríme, že zákazníci si zaslúžia niečo kvalitnejšie a originálnejšie. Dlho sme premýšľali, čím by sme trh obohatili, čím by sme rozšírili vyššiu strednú triedu suvenírov, ktoré si môže zákazník vystaviť kedykoľvek a kdekoľvek bez pocitu gýču. Nakoniec sme našli inšpiráciu v Londýne, Paríži a Budapešti. Takto vznikla myšlienka vyrábať porcelánové svietniky aj so slovenskými motívmi. V budúcnosti by sme chceli presunúť časť výroby na Slovensko a venovať sa privátnym objednávkam na limitované edície navrhnuté v spolupráci so zákazníkom.

Pamiatky fotíme, tvoríme a vymýšľame výsledný dizajn, osobne prezrieme každú krabičku a skontrolujeme či je všetko v poriadku predtým, než sa dostane k zákazníkovi.

Naše služby a prístup chceme premeniť na nadštandard, na ktorý si zákazník ľahko zvykne. Cesta, ktorou sme sa vybrali nie je ľahká, no veríme, že je správna a zabezpečí nám spokojných zákazníkov, ktorí nás sami odporučia svojim známym a priateľom a budú sa k nám radi vracať.